DEMİRCİ MEZUNLARININ KAN BANKASI

ANA SAYFA GÖNÜLLÜ OL KAN ARA ACİL DUYURU YAP SİZİN WEB SAYFANIZ YÖNETİM PANELİ

SİTE MENÜ
» ANA SAYFA
» GÖNÜLLÜ OL
» KAN ARA
» ACİL DUYURU YAP


BİLGİ MENÜSÜ
» KAN KANUNU
» KİMLER KAN VEREBİLİR?
» KİMLER KAN VEREMEZ?
» KAN BAĞIŞI NASIL YAPILIR?
» KAN VERMENİN FAYDALARI?


Hiç acil kana ihtiyacınız oldu mu?

Siz ya da bir yakınınız.. Veya bir başkası... örneğin dünyaya gözlerini yeni açmış, henüz hiç bir şeyden habersiz bir bebek... Daha okula bile başlamamış, minik bir yavrucak.. Nişanı yeni yapılmış ve düğün hazırlıkları içinde olan genç bir kız... Askerden yeni dönmüş, ailesine kavuşacak bir adam düşünün. Bir kaza oldu, ya da bir hastalığa yakalandı.

Hasta yatağında bir damla kana acil ihtiyacı olan ve kısa bir sure içerisinde bulunamaz ise tüm umutları, yarınları bitecek olan birini, hayata, dostlarına "hoşça kalın" diyebilecek bir fırsatı bile olmayan birini düşünebiliyor musunuz?

Demirci Mezunlarının Kan Bankası, Yaşam adına hizmet vermek için kurulmuştur.Umarım Demirci Mezunları ilgi gösterirler.. Sorumluluk sahibi, insana ve insanlığa karşı duyarlı olan yüzlerce kişi kan vermek isteyen gönüllüler arasında yer alır. Sisteme Üye olur. Gün gelir kana ihtiyacı olur, (Umarız kana ihtiyacı olmasın) "Acil Kan Duyurusu"nda bulunur. Bir yaşama umut olur!

Siz Demirci Mezunlarını duyarlı olmaya davet ediyoruz! Toplumumuzda bir damla acil kana ihtiyacı olan, yarına umutla bakmak ve gülmek belki de tekrar eskisi gibi mutlu olmak isteyen bir çok insan var.

Acil kan ihtiyacı olan insanlara yardım etmek için lütfen bu mesajı önemseyin! Kan vermeye sıhhi bir engeliniz yoksa kan verin. Acil kan duyurularında bulunan kimselere yardımcı olun, Yarınlara umut olun. Can verin. Hayat verin! Bir yaşamın umudu olun!.

Acil Duyurular

  Aranan Kan: İLGİSİZLİK
Demirci Mezunları Web Sayfa'sinde Yatmakta olan hastamız için acil İLGİSİZLİK kana ihtiyaç vardır...
Telefon: 5053488921


Sevgili Demirci Mezunları ! Uzun zamandan beri sizler için hazırlanmış olan bu bölüme malesef hiç ilgi gösterilmiyor. İster gösterilsin ister gösterilmesin. Ben olması gerekeni yaptım. Her ortamda olduğu gibi, Türkiye de insan sağlığı bir hiç... Unutma bir gün sana veya yakınına kan ihtiyacı olacak ama bu sayfada kan aramak isteyeceksin fakat üye oluncaya kadar belkide hastanı kaybedeceksin. Benden söylemesi...!

Tarih: 14.11.2015 22:59:46
Demirci Mezunları


© DEMİRCİ MEZUNLARI